Skip to main content

SLEEPWALKERS VIDEOD

Öeldakse, et 1 pit räägib rohkem kui 1000 sõna. Üks video peaks siis ju rääkima rohkem kui 10000 sõna! Ühe tantsuansambli kohta räägib kõige paremini just nendest tehtud videod. Ja mitte mingid stuudios valmis vorbitud "kunstiteosed". Vaid ikka otse tantsuplatsilt filmitud ülesvõtted. Ausalt ja ehedalt!

SLEEPWALKERS live suvi 2022

pulmaansambel, pulmabänd, peobänd

Vahel harva viitsivad videograafid jagada materjali, mida nad bändist pulmades teevad. Maksim Tund viitsib seda teha. See siin on ilma ilustamata ja lõikumata "must" materjal ühest pulmast Hiiumaa kaunis Orjaku sadamas.

Suured tänud noorpaarile, et seda jagada lubasite!

NATUKE VANEMAT VAATAMIST...


Live 2017 sügis

pulmaansambel, pulmabänd, peobänd

Pole just palju videosid peoansambli esinemistest. Ja seda põhjusega. See pole seotud meie tagasihoidlikusega. Pigem vastupidi. Nimelt, pole lubatud erapidudel esinemisi avalikult esitada. Küll aga tohib seda teha avalikelt esinemistelt.

Siin on üks haruldane videosalvestus! Natige!

Demovideo

pulmaansambel, pulmabänd

Mis juhtub kui suve jooksul kohtuda samades pidudes samade videgraafidega? Tulemuseks on lahe video koos veedetud õhtutest!

Filmisid: Awentus videograafid.

MUINASJUTU METS

pulmaansambel, pulmabänd

Hoogsad roki lood on Sleepwalkersi leivanumber juba aastaid. Mite ükski pidu ei möödu nendeta. Räägitakse, et isegi vanataadid ja vanamemmed hakkavad Sleepwalkersi muusikat kuuldes rokkima!

LET'S TWIST AGAIN

pulmaansambel, pulmabänd

"Let's Twist Again" on üks klassikalisi tantsulugusid, mis alati tantsuplatsi rahavast täis tõmbab. Sellel on kindel koht meie repertuaaris. Igal õhtul.